Meeting - Incentive - Congress - Event Çözüm Ortağınız.

Hakkımızda

Hakkımızda

Aymir Turizm Organizasyon olarak vizyonumuzu oluşturan en temel yapıtaşları; güven, saygınlık ve müşteri memnuniyetidir.

Edindiğimiz bilgi, tecrübe, dinamizm, heyecan ve başarıyı müşterilerimize en iyi şeklide sunarak Türkiye’nin kongre ve fuar turizminin gelişmesine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Kalite Politikamız

* Müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayan bir anlayış içinde güvenilir bir firma olmak,
* Müşteri memnuniyetini; çalışan memnuniyeti ve hizmet kalitesiyle sağlamak,
* En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı şekilde müşterilere sunarak, sonradan ortaya çıkabilecek olumsuzlukların önüne geçmek,
* Sürdürülebilir şartlara, çalışan ve tedarikçileri de katarak etkin karar verme mekanizmasını sağlamak,
* Tecrübe ve birikimimizi daha da artırarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak,
* Kalite anlayışının sürekliliğini sağlayarak içinde bulunduğu topluma ve çevreye saygılı örnek bir kuruluş olmak,
* Gelişen ve güncel teknolojileri kullanmak ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ürün kalitesini sürekli yükseltmek,
* Politikamız doğrultusunda çalışanlarımız ile hedeflerimize ulaşmak için gerekli tüm eğitimleri vermek, uygun çalışma ortamını sağlamak,
* Süreç ve yönetimde sistem yaklaşımı ile, maksimum iletişim ve verimliliği sağlamak kalite politikamızın temel ilkelerini oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Aymir Turizm Organizasyon olarak vizyonumuzu oluşturan en temel yapıtaşları; güven, saygınlık ve müşteri memnuniyetidir.

Turizm ve organizasyon sektörlerinde, küresel ölçekte rekabet gücüne sahip, , ülkesini en iyi şekilde temsil eden lider firmalar arasında olmak temel hedefimizdir.

Edindiğimiz bilgi, tecrübe, dinamizm, heyecan ve başarıyı müşterilerimize en iyi şeklide sunarak Türkiye’nin kongre ve fuar turizminin gelişmesine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Yenilikçi, farklı ve etkili projeler geliştirerek M.I.C.E sektörüne profesyonelliğimizi katarak hizmet sunmak önceliğimizdir.

Rakiplerinin örnek aldığı ve her aşamada bir seyahat acentesinden daha fazlasını sunabilmek ilkesiyle çıktığımız bu yolda, evrensel, saygın değeri yüksek, sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini arttırabilmek amacıyla faaliyetler yürütmekteyiz.

Teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olma gayesiyle, hizmet verdiğimiz bireylere ve çözüm ortağı olduğumuz kuruluşlara hizmetin her aşamasında yanında olarak daima gelişime açık bir düşünceye sahip olmak ilkesiyle hareket etmekteyiz.

Çalışılması tercih edilen, sektöründe tanınan ve itibarlı bir turizm markası olmak en büyük hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek, çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak ana ilkelerimizdendir.

Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, ise bir başka temel ilkemizdir.

Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

Misyonumuz

Bu temel ilkelerimiz doğrultusunda, sektörde her zaman yüksek bir ivme ile hareket eden, yeniliğe açık, hizmet kalitesinin devamlılığını arttırmaya entegre bir şekilde çalışmayı amaçlıyoruz.

İş çözümleri ile daima en iyiyi sağlayarak, çalışanlarımızla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı kendimize görev edindik.

Gerçekleştirdiğimiz projelerle ülke ekonomisine katkı sağlamak ve büyük ölçekte istihdam yaratmak ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Temel değerlerimizden ödün vermeden, her yapılan işi mükemmel kalitede yapma bilinciyle tüketicilere sunmak ilk önceliğimizdir.

Ülke turizmine destek vermek, katkıda bulunmak ve bununla da yetinmeyip dünyada tanınır hâle gelmek için sektördeki payını artırarak ilerlemek gayesiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Taleplere, teknolojik imkânlar ve piyasa gücünü sonuna kadar kullanarak profesyonel çözümler bulmak ve önermek bilinciyle hizmet veriyoruz.

Yeniliğe açık, teknolojiyle bütünleşmiş bir şekilde çalışarak, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi süreklilik çerçevesinde en üst düzeyde tutabilmek gayesiyle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

M.I.C.E sektörüne yönelik gerçekleştirdiğimiz etkinlik ve organizasyonlarla birçok ilke imza atarak, kurum/kuruluş/firmalara öncü hizmetler sunmayı amaçlıyoruz.

Konusunda uzman kadrosu, deneyim, ekipman ve altyapısı ile tüm kurumsal etkinlik, seminer, açılış ve konser gibi iç ve dış alan tüm organizasyonlarda, en ince ayrıntıya kadar kaliteli hizmet için çaba sarf ediyoruz.

Belgelerimiz

tr_TRTurkish