beach-blue-coast-1056497
adventure-aerial-aerial-photography-1122408

AYMİR CONGRESS-CONFERENCE-ORGANIZATIONS

Tatil ve turlar

Doğal güzellikleriyle Türkiye’de görülmesi gereken yerler denilince listenin başını çeken Gökçeada ve Bozcaada’dan tutun, Doğu Karadeniz’in huzur bulacağınız yaylalarına, İstanbul’a yakınlığıyla hayret ettiren İğneada ve Limanköy’e kadar; Ege’nin hazine değerindeki koylarından Eskişehir’in Amsterdam’ı aratmayan silüetine ülkemizin farklı tüm güzellikleri, yurt içi tur fırsatları ile gezgin ruhunuzu harekete geçirecek denizin ve güneşin tadını çıkarıp eğlenceye doyacağınız, dilerseniz kendinizi doğaya bırakıp ruhunuzu arındıracağınız en özel yurtiçi tur fiyatları ayrıcalıklı imkanlarla sizlere sunuyoruz..

iş disiplinimiz

Güven

Aymir Turizm Organizasyon olarak vizyonumuzu oluşturan en temel yapıtaşları; güven, saygınlık ve müşteri memnuniyetidir.

Bilgi & tecrübe

Edindiğimiz bilgi, tecrübe, dinamizm, heyecan ve başarıyı müşterilerimize en iyi şeklide sunarak Türkiye’nin kongre ve fuar turizminin gelişmesine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

kalite

İş çözümleri ile daima en iyiyi sağlayarak, çalışanlarımızla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı kendimize görev edindik.

aymirroll
DSC_0120